Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по реалізації державної політики у галузях розбудови громадянського суспільства, інформаційної діяльності, діджиталізації та культури

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по реалізації державної політики у галузях розбудови громадянського суспільства, інформаційної діяльності, діджиталізації та культури
Чижевська Наталія Миколаївна

Контакти

11500, Житомирська область, м. Коростень,вул. Грушевського 22

кабінет 24 (ІІ поверх)

 

 

 

Забезпечує всесторонні зв’язки з громадськістю, організацію системної комунікації міського голови, виконавчих органів міської ради з міською територіальною громадою.

Організовує та координує проведення інформаційної політики виконавчих органів міської ради, забезпечує співпрацю із засобами масової інформації.

Організовує висвітлення у засобах масової інформації, різних рівнів та форм власності діяльності міської ради, її виконавчих органів та посадових осіб.

Координує комунікації та співпрацю з осередками та представництвами політичних партій, які здійснюють діяльність у міській територіальній громаді.

Забезпечує співпрацю з молодіжними, дитячими, благодійними, національно – патріотичними об’єднаннями та  іншими громадськими організаціями на території міської громади та за її межами.

 

Сприяє діяльності творчих спілок і колективів, молодіжних, дитячих та інших громадських організацій.

Забезпечує у межах повноважень виконавчих органів міської ради виконання законодавства щодо національних меншин, про свободу совісті та релігійні організації, щодо всебічного розвитку та функціонування української мови, як державної.

Координує співпрацю з товариствами з охорони пам’ятників історії і культури, любителів книги, міською редколегією «Реабілітовані історією»,  обласним та міським краєзнавчими музеями, іншими національними та міжнародними музейними установами, з культурно-просвітницькими, історико-дослідницькими установами та організаціями, в т.ч. товариствами з охорони пам’ятників історії і культури.

Організовує співпрацю із місцевими, регіональними, загально-українськими та іноземними релігійними об’єднаннями громадян в межах повноважень виконавчих органів міської ради, визначених законодавством.

Організовує та координує впровадження інформаційних технологій в діяльність виконавчих органів міської ради.

Забезпечує координацію здійснення системної комп’ютеризації підприємств, установ організацій, засновником яких є міська рада.

Координує співпрацю з питань діджиталізації виконавчих органів міської ради з органами державної виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями різних форм власності, громадськими організаціями та об’єднаннями, забезпечує співпрацю з  підприємством «Міський інформаційний центр».

Відповідає за роботу, спрямувує і контролює діяльність :

– відділу культури і туризму;

– відділу інформаційно-консультаційного забезпечення;

– відділу цифрових технологій.

Забезпечує виконання міських комплексних культурних та інформаційних програм, в т. ч. Програми розвитку автоматизованої інформаційної системи Коростенської міської територіальної громади.

Забезпечує співпрацю з комунальним підприємством «Творче об’єднання «КоростеньМедіа»;

Координує та спрямовує діяльність:

– комунальної установи «Міський туристично-інформаційний центр»;

– комунального закладу «Центр позашкільної освіти м. Коростеня Житомирської області».

Забезпечує проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підпорядкованих підприємств, установ, закладів, організацій комунальної форми власності, надання щомісячно інформації по фінансових показниках їх діяльності до управління економіки, підготовки до укладення, внесення змін та доповнень до контрактів з їх керівниками, підготовки внесення змін та доповнень до них.

Надає пропозиції щодо преміювання працівників підпорядкованих структурних підрозділів виконкому, керівників підпорядкованих підприємств, установ, закладів, організацій комунальної форми власності.

Забезпечує підготовку до укладення контрактів з керівниками підпорядкованих підприємств, установ, організацій комунальної форми власності, закладів культури, підготовку внесення до них змін та доповнень.

Забезпечує проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підпорядкованих підприємств, установ, організацій комунальної форми власності, закладів культури, надання щомісячно інформації по фінансових показниках їх діяльності до управління економіки.

Надає пропозиції щодо преміювання працівників підпорядкованих структурних підрозділів виконкому, керівників підпорядкованих підприємств, установ, організацій комунальної форми власності.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія