Топ теги:
Попередження

Інформація для доступу

 

Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Для оформлення інформаційного запиту:

усно: телефон (04142) 9-64-37

письмово: 11500, Житомирська область м. Коростень, Грушевського, 22, Виконавчий комітет Коростенської міської ради(на конверті вказувати “Публічна інформація”);

подати особисто: 11500, Житомирська область м. Коростень, Грушевського, 22, Виконавчий комітет Коростенської міської ради кім.43 (третій поверх)

електронна пошта: general_department@korosten-rada.gov.ua 

ЗАПИТ ВІД ОСОБИ НА ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ СКЛАДАЄТЬСЯ У ДОВІЛЬНІЙ ФОРМІ.

При цьому необхідно вказати:

1) ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.

ДОВІДКОВО:

Згідно з Законом “Про доступ до публічної інформації”, відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

 

Відповідно до статті 23 Закону “Про доступ до публічної інформації”, рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Чат-бот Гаряча лінія