Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради у сфері збалансованого економічного і соціального розвитку територіальної громади, архітектури земельних відносин та містобудування

Заступник міського голови з питань діяльності приєднаних територій виконавчих органів ради
Корнійчук Володимир Олександрович

Адреса:

11500,
Житомирська область,
м. Коростень,
вул. Грушевського 22,
кабінет 46 (ІІІ поверх).

Телефони:

(04142) 9-64-81

Графік особистого прийому громадян:

Понеділок–п’ятниця
09:00 до 13:00

Спільно з державними структурами, секретарем міської ради, іншими заступниками міського голови  координує вирішення на території населених пунктів (сіл, селищ), що увійшли до Коростенської територіальної громади питань збалансованого економічного і соціального розвитку.

Координує, скеровує та контролює роботу старост і діловодів виконавчого комітету міської ради.

Координує та скеровує діяльність управління земельних відносин та комунальної власності з питань земельних відносин, відділу розвитку територій управління економіки, відділу архітектури та містобудування.

З метою забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку населених пунктів (сіл, селищ), що увійшли до Коростенської територіальної громади, на цій території:

– сприяє розвитку підприємництва, організовує співпрацю виконавчих органів влади з підприємствами (окремими підприємцями) у сферах промисловості, сільськогосподарського виробництва, громадського харчування та побутового обслуговування, транспорту, зв’язку, торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування;

– організовує співпрацю з відділом у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у  Житомирській області, з державною службою статистики, міським  центром зайнятості населення;

– співпрацює з громадськими організаціями «Агенція регіонального розвитку»,  «Асоціація «Рада керівників підприємств міста Коростеня», іншими громадськими організаціями та об’єднаннями підприємців.

Готує пропозиції та контролює цільове використання коштів бюджету територіальної громади та залучених коштів, спрямованих на реалізацію економічного і соціального розвитку населених пунктів (сіл, селищ), що увійшли до Коростенської територіальної громади.

Забезпечує проведення аналізу діяльності старост і діловодів,  підприємств, щомісячне надання інформацій по показниках їх діяльності, забезпечує систематичний аналіз і надання інформації щодо соціально-економічного розвитку населених пунктів (сіл, селищ), що увійшли до Коростенської територіальної громади до управління економіки.                                                                                                    Координує роботу міського комунального підприємства «КоростеньАрхбюро».

Координує та контролює роботу містобудівної ради (яку очолює головний архітектор міста).

Забезпечує підготовку до укладення контрактів з керівником комунального підприємства «КоростеньАрхбюро».

Надає пропозиції щодо преміювання та інших форм заохочення підпорядкованих працівників.

Очолює:

– комісію по вирішенню земельних спорів з приводу суміжного землекористування;

– громадську комісію з питань постановки на облік громадян для безкоштовного отримання вільних земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво;

– комісію по визначенню та відшкодуванню Коростенській міській раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про оплату за землю;

– постійну конкурсну комісію по проведенню конкурсів по відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки землі, що належить Коростенській територіальній громаді;

– робочу групу для проведення інвентаризації об’єктів підприємницької діяльності, по яких не врегульовані питання землекористування та розміщення реклами.

За рішеннями міської ради, її виконавчого комітету очолює інші допоміжні та дорадчі органи при виконавчому комітеті міської ради.