Топ теги:
Попередження

Міський голова

Міський голова міста Коростень
Москаленко Володимир Васильович

Контакти

Адреса:

11500, Житомирська обл. м. Коростень, вул. Грушевського 22, виконавчий комітет Коростенської міської ради, кабінет 40 (ІІІ поверх)

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні коростенці та гості міста!

Дуже приємно, що саме мені випала нагода виконати цю важливу місію – представити вам надзвичайно цікавий, гарний та історично цінний куточок Українського Полісся на Житомирщині – древній Коростень, який розкинувся по обидва боки мальовничих берегів звивистої річки Уж, притоки Прип’яті. Багато чого бачив старий Уж і багато про що міг би повідати, бо його історія сягає в глибину тисячоліть і навіть згадується в «Повісті временних літ».

Сьогодні Коростень впевнено крокує в новому XXI тисячолітті. Це індустріальне місто обласного підпорядкування, з 2000 року відноситься до зони пріоритетного розвитку із спеціальним інвестиційним режимом на території Житомирської області.

Незмінною залишається любов коростенців до свого краю, їх великий оптимізм і впевненість у добре майбутнє.

Славиться наша громада далеко за межами України своїми бурштиновими каніфольними смолами, шляховими машинами, залізобетонними виробами, продукцією фабрик та заводів, деревообробної промисловості та інших підприємств.

Рідкої краси граніт, який видобувається на території нашого громади широко використовується як будівельний матеріал, що застосовується при оздобленні наукових, культурних центрів та пам’яток архітектури.

Завдяки вдалому географічному розташуванню, цікавій історії та сусідству з розвиненими промислово-аграрними центрами України, Коростень завжди приваблював інвесторів.

Ми щиро відкриті для взаємовигідного співробітництва і зацікавлені в широкому спектрі партнерських стосунків: від створення спільних виробництв, підготовки спільних проектів технічного переоснащення підприємств, розробки та впровадження нових технологій – до участі в наукових, освітніх програмах й культурних обмінах.

Головне багатство нашої Держави та славної Коростенської громади – люди, адже тут народжуються, живуть та розвиваються висококваліфіковані професіонали своєї праці, заслужені ветерани, громадські діячі, чемпіони спортивних турнірів найвищого рівню. Але основа нашої громади, сіль древлянської землі – скромні трудівники, дбайливі матері, енергійні діти, поважні пенсіонери, ініціативна молодь.

Нам є чим пишатися, і не дивлячись на труднощі сьогодення, ми впевнені в кращому майбутньому.

Минають роки, час віддаляє нас від подій минулого, але добра й світла пам’ять залишається, особливо тоді, коли її естафета передається із покоління в покоління.

Я вірю, що коростенці своєю чесною і сумлінною працею, своїми здобутками у вихованні молодого покоління на історичних та патріотичних традиціях нашої славної громади, доведуть: Коростень – Європейське сучасне місто.

Бажаю нашому прадавньому та вічно молодому регіону процвітання довгих років.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, щоб упевнитися, наскільки економічно перспективним і сприятливим для налагодження бізнесових та туристичних зв’язків є наш край.

Зі щирою повагою міський голова

 Володимир Москаленко

Коростенський міський голова з 1998 року

Народився у Коростені 29 вересня 1953 р. в сім’ї робітників-залізничників. Українець. Громадянин України.

Закінчив Коростенську міську загальноосвітню школу №8 та Морську школу в естонському місті Пярну. Працював матросом естонського пароплавства, у 1971-1973 рр. проходив строкову службу на військову флоті.

Після закінчення служби у 1974 р. повернувся до рідного міста, і продовжив трудову діяльність у локомотивному депо ст. Коростень (до 1978 року).

З 1978 по 1990 рр. працював секретарем Коростенського міського комітету.

У 1990 році на альтернативних виборах був обраний першим секретарем Коростенського міського комітету.
1991 року створив виробничу фірму «Верас», директором якої працював до 1998 р.

Освіта вища. Закінчив філософський факультет Київського державного університету ім. Шевченка, (1981р.) та Київський інститут політології (1992р.).

Повний кавалер ордену «За заслуги». Нагороджений орденом «Чорнобильський Хрест»: Мужність. Честь. Гуманність»; орденами Української Православної церкви: «Різдво Христове – 2000» І ступеня, «Преподобного Нестора Літописця», «Святого Володимира», «1020 років Хрещення Київської Русі», «Почаївської ікони Пресвятої Богородиці»; медалями: «За трудову доблесть», «10 років незалежності України»; Почесною Відзнакою «Честь і слава Житомирщини».

За рішенням номінаційного комітету «International Socrates Award Ceremony» (Великобританія) представлено до нагородження Міжнародною нагородою «United Europe» за значні заслуги в розвиток європейської інтеграції.

Рішенням ХХVI сесії V скликання присвоєно звання «Почесний громадянин міста Коростень» за особливі заслуги і досягнення міста у соціально-економічному й культурному розвитку, зміцнення партнерських зв’язків з іншими країнами, високу результативність керівництва територіальною громадою та активну громадську діяльність.

У жовтні 2015 року вп’яте був обраний міським головою міста Коростеня.

Шановні депутати!

Шановна коростенська громадо!

Я щиро дякую кожному, хто не залишився осторонь виборчого процесу, хто прийшов 25 жовтня, на виборчі дільниці та висловив свою громадянську позицію.

Для мене  надзвичайно важливою є ваша підтримка, адже ви повірили в мене, мої сили, досвід і професіоналізм, обравши міським головою вп’яте.

Знаю, що повинен виправдати сподівання кожного коростенця, в тому числі й тих, хто не голосував за мене. Тож запевняю, що робитиму все можливе, аби передвиборча програма  була втілена в життя.

Підтримка кожного була для мене надзвичайно важливою. І я докладу всіх зусиль, аби не підвести жодного з вас. Я буду працювати над вирішенням конкретних питань на користь нашої громади.

У Коростені вибори пройшли без надзвичайних ситуацій та порушень, були забезпечені всі умови для вільного волевиявлення мешканців міста, а тому щира подяка всім, хто забезпечував належне проведення виборчого процесу. Висловлюю велику подяку міській виборчій комісії.

Дякую коростенцям за високе почуття обов’язку і громадську позицію, які стануть головною запорукою подальшого розвитку нашого міста.

Закликаю новообраних депутатів VII скликання працювати на благо міста.

Варто відзначити заслуги депутатів попереднього скликання, дехто із них стали знову депутатами міської ради.

Громада сьогодні дала нам шанс бути обраними, і вона вимагає від нас, щоб ми кожної хвилини працювали для того, щоб життя у Коростені змінювалося на краще. Ми не повинні підвести кожного жителя нашого міста. Я запевняю вас, що і надалі моя робота на користь коростенської громади буде плідною, і наше місто буде розвиватися.

                 Коростень – це наше місто і нам вирішувати його долю!

На посаду міського голови треба йти не заради слави і винагороди. Моя мета – сформувати та втілити у нашому місті стандарти якісного життя. В нас є всі можливості стати привабливим, затишним та містом комфортним для проживання.

 

Передвиборча програма –

Стратегія розвитку міста

 

        Коростень – регіональний промисловий центр

–        нові робочі місця з достойними умовами праці

–        високотехнологічні екологічно безпечні підприємства

–        іноземні інвестиції

–        сприятливий підприємницький клімат

Коростень – місто комфортного проживання

–        асфальтування ґрунтових доріг

–        освітлені та чисті вулиці

–        енергозбереження та екологічна безпека

–        реконструкція центральної площі та створення зони відпочинку з фонтаном

–        модернізація центру надання адміністративних послуг

–        електронне врядування

Коростень – місто соціальної турботи

–        нові спортивні майданчики та клуби

–        діючі заклади позашкільної освіти

–        програми «Ветеран» і турбота для пенсіонерів та малозабезпечених

–        підтримка учасників АТО

–        наше місто – туристичний центр

 

 

 

 

 

 

 

 

Як звернутися до міського голови?

 

Шановні коростенці!

Ви можете звернутися до Коростенського міського голови із зауваженнями, скаргами, пропозиціями, заявами або клопотаннями в письмовій формі, а також з усним зверненням на його особистому прийомі.

У письмовому зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати та контактних даних для отримання відповіді.
В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику у встановлені терміни буде надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, буде повернено Вам з відповідними роз’ясненнями.

Звернення може бути індивідуальним або колективним.

Звернення можна надіслати поштою, подати особисто або через уповноважену особу до загального відділу виконавчого комітету Коростенської міської ради за адресою: 11501, м. Коростень, вул. Грушевського, 22, третій поверх, каб. № 43. Телефони для довідок:
(04142) 5-00-00, (04142) 5-09-89.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення) на електронну поштову адресу: general_department@korosten-rada.gov.ua 

Крім того, оформлене відповідно до вимог звернення до міського голови Ви можете надіслати у мережі Facebook на особисту сторінку Коростенського міського голови Володимир Москаленко https://www.facebook.com/VolodumurMockalenko , Коростень Офіційний Інформаційний https://www.facebook.com/korostenskamiskarada

Графік роботи загального відділу виконавчого комітету Коростенської міської ради: щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00 (перерва – з 12.00 до 13.00).

Особисті прийоми Коростенський міський голова проводить щоп’ятниці о 9 год. Попередній запис на прийом проводиться в загальному відділі виконавчого комітету Коростенської міської ради за адресою: 11501, м. Коростень, вул. Грушевського, 22, третій поверх, каб. № 43. Телефон: (04142) 4-10-35, 5-09-89.

Чат-бот Гаряча лінія