Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради у сфері збалансованого економічного і соціального розвитку міста

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради у сфері збалансованого економічного і соціального розвитку міста
Ясинецький Олександр Анатолійович

Контакти

Адреса:

11512, Житомирська область, м. Коростень,вул. Грушевського, 22, кабінет 29 (ІІ поверх)

Телефон:

(04142) 9-62-26

E-mail:

yasinetskiy2016@ukr.net

 

За участю заступників міського голови спільно з державними структурами координує вирішення на території міста питань збалансованого економічного і соціального розвитку території.

Організовує здійснення відповідно до законодавства контролю за правильним витрачанням коштів, станом фінансової дисципліни, обліку і звітності на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності.

Вносить пропозиції щодо зміни доходів і видатків бюджету в межах, визначених законодавством.

Здійснює контроль за дотриманням підприємствами, установами і організаціями зобов’язань щодо платежів до державного, міського бюджетів.

Відає питаннями управління майном, яке перебуває у комунальній власності міста, організовує розробку програм його приватизації та контролює їх виконання.

Координує та скеровує діяльність управління економіки, міського  фінансового  управління та контролює роботу відділу бухгалтерського обліку виконкому.

Відповідає за розвиток підприємництва у місті, забезпечує активну співпрацю виконавчих органів влади з підприємницькими структурами.

Організовує співпрацю з реєстраційною службою Коростенського місьрайонного управління юстиції, місцевим органом державної служби статистики, міським  центром зайнятості населення, КП «Коростенське міжміське бюро технічної інвентаризації».

Відповідає за здійснення системної комп’ютеризації підприємств комунальної форми власності міських бюджетних установ та виконавчих органів міської ради, забезпечує співпрацю з  підприємством «Міський інформаційний центр».

Організовує співпрацю з громадськими організаціями «Агенція регіонального розвитку»,  «Асоціація «Рада керівників підприємств міста Коростеня», іншими громадськими організаціями та об’єднаннями підприємців міста.

Координує співпрацю із підприємствами  промисловості  і транспорту, підприємствами  малого  та  середнього  бізнесу, зв’язку, торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування, міських ринків та торгівельних майданчиків.

Організовує і координує співпрацю виконкому з питань поповнення та виконання  бюджету міста з місцевими органами державної казначейської служби, державної податкової служби, державної фінансової інспекції.

Організовує співпрацю з місцевими та регіональними представництвами Антимонопольного комітету, Фонду державного майна, Пенсійного фонду, державної інспекції   з питань праці.

Координує діяльність головного спеціаліста з питань охорони праці УПСЗН.

Забезпечує підготовку до укладення контрактів з керівниками комунальних підприємств «Коростеньхарч», «Аптека №1», КП «ТО «Коростень Медіа»,  контролює внесення змін та доповнень до контрактів, забезпечує проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підпорядкованих комунальних підприємств, щомісячне надання інформацій по фінансових показниках їх діяльності до управління економіки.

Надає пропозиції щодо преміювання працівників підпорядкованих структурних підрозділів виконкому, керівників підпорядкованих підприємств, установ та організацій комунальної форми власності.

 

Управління земельних відносин та комунальної власності

 

Очолює:

– територіальну раду соціального партнерства,

– координаційну раду з питань розвитку підприємництва,

– раду з питань охорони праці та безпечної життєдіяльності населення міста;

– координаційну раду з питань захисту прав споживачів.

 Очолює комісії при виконкомі міської ради:

-комісію по проведенню конкурсів по відбору суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання для здійснення оцінки комунального майна, що належить територіальній громаді міста Коростеня;

-комісію по перевірці знань з питань охорони праці керівників підприємств, які не мають вищестоящої організації;

-комісію з питань реалізації державної цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському транспорті;

– комісію по перевірці виконання умов договорів купівлі-продажу комунального майна;

– комісію по передачі майна в оренду.

Очолює робочу групу з питань реалізації регуляторної політики та з питань прискореного перегляду регуляторних актів, робочу групу з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, організаційний комітет з проведення міського конкурсу на звання «Кращий підприємець року».

За рішеннями міської ради, її виконавчого комітету очолює інші допоміжні та дорадчі органи при виконкомі міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія