Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради у сферах збалансованого економічного і соціального розвитку територіальної громади, реалізації державної бюджетної політики на території громади та комунальної власності територіальної громади

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради у сфері збалансованого економічного і соціального розвитку міста
Ясинецький Олександр Анатолійович

Адреса:

11512,
Житомирська область,
м. Коростень,
вул. Грушевського, 22,
кабінет 29 (ІІ поверх)

Телефони:

(04142) 9-62-26

Графік особистого прийому громадян:

Понеділок–п’ятниця
09:00 до 13:00

Відає питаннями управління майном, яке перебуває у комунальній власності громади, організовує розробку програм його приватизації та контролює їх виконання.

За участю заступників міського голови спільно з державними структурами координує вирішення на території громади питань збалансованого економічного і соціального розвитку

Координує діяльність управління економіки з питань місцевого економічного розвитку, торгівлі та побутового обслуговування, діяльність фінансового управління, відділу комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності, відділу державної реєстрації, контролює роботу відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету.

Забезпечує та контролює своєчасну і належну підготовку, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів щодо встановлення місцевих податків і зборів.

Організовує співпрацю з КП «Коростенське міжміське бюро технічної інвентаризації», з місцевими та регіональними представництвами Антимонопольного комітету та Фонду державного майна.

Відповідає за розвиток підприємництва, забезпечує активну співпрацю виконавчих органів влади з підприємницькими структурами.

Організовує співпрацю з державною службою статистики, міським  центром зайнятості населення.

Організовує співпрацю з громадськими організаціями «Агенція регіонального розвитку»,  «Асоціація «Рада керівників підприємств міста Коростеня», іншими громадськими організаціями та об’єднаннями підприємців, що діють на території громади.

Координує співпрацю із підприємствами  промисловості  і транспорту, підприємствами  малого  та  середнього  бізнесу, зв’язку, торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування, міських ринків та торгівельних майданчиків.

Організовує співпрацю з місцевими та регіональними представництвами Коростенського відділення обслуговування громадян (сервісний центр) Головного Управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, Управління Держпраці у Житомирській області.                                                                                                     Координує діяльність відділу з питань праці Управління праці та соціального захисту населення.

Забезпечує підготовку до укладення контрактів з керівниками комунальних підприємств «Коростеньхарч», «Аптека №1». Контролює внесення змін та доповнень до контрактів, забезпечує проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підпорядкованих комунальних підприємств, щомісячне надання інформацій по фінансових показниках їх діяльності до управління економіки.

Надає пропозиції щодо преміювання працівників підпорядкованих структурних підрозділів виконкому, керівників підпорядкованих підприємств, установ та організацій комунальної форми власності.

Очолює:

– територіальну раду соціального партнерства;

– координаційну раду з питань розвитку підприємництва;

– раду з питань охорони праці та безпечної життєдіяльності населення територіальної громади;

– координаційну раду з питань захисту прав споживачів;

– обочу групу з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення;

– робочу групу з питань реалізації регуляторної політики та з питань прискореного перегляду регуляторних актів;

– організаційний комітет з проведення конкурсу на звання «Кращий підприємець року».

Очолює комісії при виконавчому комітеті міської ради:

– комісію по проведенню конкурсів по відбору суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання для здійснення оцінки комунального майна, що належить Коростенській територіальній громаді;

– комісію по перевірці виконання умов договорів купівлі-продажу комунального майна;

– комісію по передачі майна в оренду;

– комісію по перевірці знань з питань охорони праці керівників підприємств, які не мають вищестоящої організації;

– комісію з питань реалізації державної цінової політики у житлово-комунальному господарстві, на міському транспорті.

За рішеннями міської ради, її виконавчого комітету очолює інші допоміжні та дорадчі органи при виконавчому комітеті міської ради.

Управління земельних відносин та комунальної власності

Очолює:

– територіальну раду соціального партнерства,

– координаційну раду з питань розвитку підприємництва,

– раду з питань охорони праці та безпечної життєдіяльності населення міста;

– координаційну раду з питань захисту прав споживачів.

Очолює комісії при виконкомі міської ради:

-комісію по проведенню конкурсів по відбору суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання для здійснення оцінки комунального майна, що належить територіальній громаді міста Коростеня;

-комісію по перевірці знань з питань охорони праці керівників підприємств, які не мають вищестоящої організації;

-комісію з питань реалізації державної цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському транспорті;

– комісію по передачі майна в оренду.

Очолює робочу групу з питань реалізації регуляторної політики та з питань прискореного перегляду регуляторних актів, робочу групу з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, організаційний комітет з проведення міського конкурсу на звання «Кращий підприємець року».

За рішеннями міської ради, її виконавчого комітету очолює інші допоміжні та дорадчі органи при виконкомі міської ради.