Топ теги:
Попередження

Секретар міської ради

Секретар міської ради
Олексійчук Олександр Степанович

Контакти

Адреса:

11500,
Житомирська область,
м. Коростень,
вул. Грушевського 22

Телефони:

(04142) 9-64-84

Графік особистого прийому громадян:

Понеділок–п’ятниця
09:00 до 13:00

Вітаю Вас на сторінках офіційного сайту Коростенської міської ради.

Коростенці – унікальна територіальна громада, з самобутнім древлянським менталітетом, почуттям високого патріотизму, нескореною мужністю та величчю душі.

Древляни цікаві тим, що перші паростки місцевого самоврядування зароджувалися саме тут, на древлянській землі. 1300 років тому вони збиралися на народне віче, щоб вирішувати важливі справи своєї громади.

Легенди, перекази, місцева топоніміка доносять до наших днів цікаві сюжети про історичне минуле древлян – найвеличнішого слов’янського племені.

Військове, ювелірне й гончарне мистецтво дивує археологів своєю розкішшю та довершеністю, багатим надбанням духовних та культурних цінностей.

Звивиста річка Уж, чудернацькі скелі, дивовижні валуни, розкішні зелені парки, широкі вулиці – все дихає героїчними подвигами в ім’я своєї землі протягом півторатисячолітньої історії.

Нинішня громада міста являє собою по-древлянськи дружний та злагоджений моноліт, з активною життєвою позицією, неспокійною вдачею душі.

Запрошую всіх, кому не байдужа історія слов’ян, відвідати прадавню столицю древлянського роду, познайомитися з її славетними людьми, з розвиненою сучасною інфраструктурою міста, його природними багатствами, цікавим бізнесовим кліматом.

Ласкаво просимо до нашого древнього граду!

 

 

Виконує всі обов’язки міського голови з питань організації діяльності міської ради, роботи постійних депутатських комісій.

Забезпечує організацію роботи ради, координує діяльність її постійних комісій, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.

Забезпечує співпрацю з Житомирською обласною радою, іншими органами місцевого самоврядування.

Здійснює в установленому законом порядку організаційне та матеріально-технічне забезпечення виборів і референдумів, забезпечує організацію і проведення громадських слухань з найбільш важливих питань життєдіяльності територіальної громади.

Забезпечує співпрацю з правлінням та регіональним відділенням Асоціації міст України.

Контролює та спрямовує діяльність відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради.

Забезпечує реалізацію державної політики в сферах оборони, дотримання законності та охорони правопорядку, сприяє роботі правоохоронних органів та служб, координує та контролює діяльність комунальної установи «Служба охорони громадського порядку міста Коростеня «Яструб».

Забезпечує організацію співпраці із Коростенським відділом поліції Головного управління національної поліції в Житомирській області, органами прокуратури, СБУ, органами виконавчої служби, організацію та реалізацію шефських зв’язків із військовими частинами Збройних сил України та Національної гвардії України.

Забезпечує виконання міської комплексної Програми профілактики злочинності на 2021 – 2024 рр.

Забезпечує співпрацю з органами самоорганізації населення на території громади, координує діяльність Спілки голів окружних будинкових комітетів, організовує створення та сприяє діяльності органів самоорганізації населення на території населених пунктів (сіл, селищ), що увійшли до Коростенської територіальної громади.

Надає пропозиції щодо преміювання працівників підпорядкованих структурних підрозділів виконкому, керівників підприємств, установ, організацій комунальної форми власності, заохочення депутатів міської ради, керівників та працівників підприємств, установ, організацій територіальної громади.

Очолює адміністративну комісію при виконавчому комітеті міської ради.

За рішеннями міської ради, її виконавчого комітету очолює інші дорадчі та допоміжні органи при виконавчому комітеті міської ради».

 

Олексійчук Олександр Степанович народився 15 серпня 1972 року у м. Коростені, Житомирської області.

Громадянин України.

Освіта вища: у 1996 році закінчив Харківський військовий університет, спеціальність: радіоелектронні пристрої, системи та комплекси, кваліфікація: радіоінженер.

У 2013 році закінчив Житомирський національний агроекологічний університет, спеціальність: облік і аудит, кваліфікація: спеціаліст з обліку і аудиту.

Трудова діяльність: з 1996 року по 2000 рік – служба в Збройних Силах України (військова частина А-1806, м. Хмельницький та А-3772 м. Коростень) на посадах командира взводу, заступника командира батареї.

З 2000 року по 2011 рік – служба в податковій міліції Державної податкової служби України. Підполковник податкової міліції.

З січня 2013 року по березень 2019 року – начальник відділу постачання ПрАТ «Коростенський завод МДФ».

Одружений, має сина

 

Чат-бот Гаряча лінія