Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по реалізації державної політики у галузях освіти, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури і спорту

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по реалізації державної політики у галузях освіти, соціального захисту, охорони здоров’я, культури і спорту, сприяння діяльності політичних і громадських організацій
Синицький Олександр Петрович

Адреса:

11512, Житомирська область,
м. Коростень,
вул. Грушевського 22

Телефони:

(04142) 5-09-17

Графік особистого прийому громадян:

Понеділок–п’ятниця
09:00 до 13:00

Забезпечує реалізацію державної політики в галузях освіти, фізичної культури і спорту, молодіжної політики.

Організовує контроль за харчуванням дітей та підлітків у освітніх та дошкільних закладах громади.

Відповідає за роботу:                                                                                                    управління праці та соціального захисту населення;

відділу освіти;

відділу у справах молоді та спорту;

служби у справах дітей;

міського Центру соціальних служб.

Координує співпрацю з обласною комунальною установою «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці, роботу комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Контролює і координує діяльність комунальної установи «Коростенський міський центр соціальної підтримки дітей і сімей «Віри, Надії, Любові», комунальної установи «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Джерело надії». Забезпечує контроль і координацію діяльності на території громади спортивних, підліткових та дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання.

Забезпечує співпрацю з «Центром соціально-психологічної реабілітації постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та його інформування», співпрацю з Коростенським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Житомирської області.

Забезпечує і координує організацію заходів з оборонної роботи та територіальної оборони у відповідності із законодавством України, координує організацію і реалізацію шефських зв’язків із військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії України.

Забезпечує виконання міських комплексних соціальних, освітніх, програм,  а також Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин Збройних Сил України, Коростенського об’єднаного міського територіального центру підтримки комплектування та соціальної підтримки Житомирської області.

Координує та спрямовує діяльність комунального підприємства  «Стадіон «Спартак», комунальної організації «Коростенський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», комунальної установи «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» Коростенської міської ради Житомирської області, Комунальної установи «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростенської міської ради».

Забезпечує підготовку до укладення контрактів з керівниками підпорядкованих підприємств, установ, організацій комунальної форми власності, закладів освіти, фізичної культури і спорту, підготовку внесення змін та доповнень до них.

Забезпечує проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підпорядкованих підприємств, установ, організацій комунальної форми власності, закладів освіти, надання щомісячно інформації по фінансових показниках їх діяльності до управління економіки.

Надає пропозиції щодо преміювання працівників підпорядкованих структурних підрозділів виконкому, керівників підпорядкованих підприємств, установ, організацій комунальної форми власності.

Відповідає за здійснення заходів по мобілізації, є представником виконавчого комітету при Коростенському об’єднаному міському територіальному центрі підтримки комплектування та соціальної підтримки Житомирської області.

Очолює:

– наглядову раду у сфері розподілу соціального житла;

-опікунську раду;

-координаційну раду у справах дітей;

– координаційну раду з питань молодіжної політики, фізичної культури

та спорту.

Очолює комісії при виконавчому комітеті міської ради:

– комісію по наданню матеріальної допомоги мало захищеним верствам територіальної громади;

– комісію з визначення стоматологічної установи або лікувально-профілактичного закладу, який буде забезпечувати послугами зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

– комісію з визначення аптечного закладу, який буде забезпечувати ліками постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

– комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

– призовні  комісії;

– комісію по присудженню премій та стипендій міського голови;

– комісію з питань евакуації;

– комісію для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;

-конкурсну комісію з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених міськими громадськими організаціями соціальної спрямованості;

-комісію по присудженню премії ім. Алли Зарицької;

Очолює:

– оргкомітет по присудженню премії ім. С.І.Іванова;

– комітет забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури територіальної громади;

– мультидисциплінарну команду протидії насильству в сім’ї.

За рішеннями міської ради, її виконавчого комітету очолює інші допоміжні та дорадчі органи при виконавчому комітеті міської ради.