Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по реалізації державної політики у галузях освіти, соціального захисту, охорони здоров’я, культури і спорту, сприяння діяльності політичних і громадських організацій

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по реалізації державної політики у галузях освіти, соціального захисту, охорони здоров’я, культури і спорту, сприяння діяльності політичних і громадських організацій
Синицький Олександр Петрович

Контакти

11512, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського 22

 

 

Забезпечує реалізацію державної політики в галузях освіти, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту, молодіжної політики.

Організовує контроль за епідеміологічним станом, дотриманням правил санітарної охорони на території територіальної громади, наданням медичної допомоги населенню та його оздоровленням, харчуванням дітей та підлітків у освітніх та дошкільних закладах громади.

Відповідає за роботу:

  • відділу освіти;
  • відділу охорони здоров’я;
  • відділу у справах молоді та спорту;
  • служби у справах дітей;
  • міського Центру соціальних служб.

Координує  та спрямовує роботу по здійсненню державної політики в галузі охорони здоров’я на території громади, в т.ч. лікарень, поліклінік, міжрайонного відділу лабораторних досліджень, інших медичних закладів, установ та закладів ветеринарної медицини.

Координує співпрацю з обласним міжрайонним діагностичним центром.

Контролює і координує діяльність комунальної установи «Коростенський міський центр соціальної підтримки дітей і сімей «Віри, Надії, Любові», комунальної установи «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Джерело надії». Забезпечує контроль і координацію діяльності на території громади спортивних, підліткових та дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання.

Забезпечує співпрацю з «Центром соціально-психологічної реабілітації постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та його інформування», співпрацю з Коростенським об’єднаним  міським територіальним центром підтримки комплектування та соціальної підтримки Житомирської області,

Забезпечує і координує організацію заходів з оборонної роботи та територіальної оборони у відповідності із законодавством України, координує організацію і реалізацію шефських зв’язків із військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії України.

Забезпечує виконання міських комплексних соціальних, освітніх, медичних культурних програм,  а також Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин Збройних Сил України, Коростенського об’єднаного міського територіального центру підтримки комплектування та соціальної підтримки Житомирської області.

Координує та спрямовує діяльність комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради», комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської міської ради, комунального підприємства  «Стадіон «Спартак», комунальної організації «Коростенський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», комунальної установи «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» Коростенської міської ради Житомирської області.

Забезпечує підготовку до укладення контрактів з керівниками підпорядкованих підприємств, установ, організацій комунальної форми власності, закладів освіти, фізичної культури і спорту, підготовку внесення змін та доповнень до них.

Забезпечує проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підпорядкованих підприємств, установ, організацій комунальної форми власності, закладів освіти, надання щомісячно інформації по фінансових показниках їх діяльності до управління економіки.

Надає пропозиції щодо преміювання працівників підпорядкованих структурних підрозділів виконкому, керівників підпорядкованих підприємств, установ, організацій комунальної форми власності.

Відповідає за здійснення заходів по мобілізації, є представником виконавчого комітету при Коростенському об’єднаному міському територіальному центрі підтримки комплектування та соціальної підтримки Житомирської області.

 

 

Очолює:

– наглядову раду у сфері розподілу соціального житла;

-координаційну раду по боротьбі з наркоманією;

-опікунську раду;

-координаційну раду у справах дітей;

– координаційну раду з питань молодіжної політики, фізичної культури

та спорту;

-координаційну раду протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.

Очолює комісії при виконачому комітеті міської ради:

-призовні  комісії;

-надзвичайну протиепідемічну комісію;

-надзвичайну протиепізоотичну комісію;

-комісію по роботі служби медицини катастроф;

-комісію по присудженню премій та стипендій міського голови;

– комісію з питань евакуації;

– комісію для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівекльно-ремонтні роботи, придбання житла ти при міщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;

-конкурсну комісію з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених міськими громадськими організаціями соціальної спрямованості;

-комісію по присудженню премії ім. Алли Зарицької.

Очолює:

– оргкомітет по присудженню премії ім. С.І.Іванова,

– комітет забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури територіальної громади;

– мультидисциплінарну команду протидії насильству в сім’ї.

За рішеннями міської ради, її виконавчого комітету очолює інші допоміжні та дорадчі органи при виконавчому комітеті міської ради».

 

 

Чат-бот Гаряча лінія