Топ теги:
Попередження

Конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста відділу капітального будівництва управління житлово-комунального господарства.

31 Травня 10:58

Виконавчий комітет Коростенської міської ради ( вул. Грушевського, буд.22) :

Оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади  головного спеціаліста відділу капітального будівництва управління житлово-комунального господарства.

Основні вимоги до претендентів на посаду : вища освіта, не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння українською мовою, досвід роботи не менше 3-х років, громадянство України, вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване  програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково. Тел. 9-60-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Термін подання заяв до 30.06.2023року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

– дві фотографії розміром 4 х 6 см;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або

місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

– копію паспорта;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

 

Завдання та обов’язки головного спеціаліста відділу капітального будівництва:

– проведення процедур закупівель/спрощених закупівель робіт, товарів та послуг, необхідних для виконання покладених на Управління ЖКГ завдань, у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі»;

– підготовка у відповідності до вимог чинного законодавства України, проєктів договорів з підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, необхідних для виконання покладених на Управління ЖКГ завдань та функцій;

– забезпечення ведення обліку і реєстрацію договорів і угод, укладених Управлінням ЖКГ;

– забезпечення подання від Управління ЖКГ, як одного із головних розпорядників коштів місцевого бюджету, у порядку, визначеному Законом України «Про державну допомогу», повідомлень до Антимонопольного комітету України.

– проведення своєчасного розгляду заяв, скарг і звернень громадян, юридичних осіб та об’єднань громадян, фізичних осіб-підприємців, депутатських звернень та запитів у порядку, передбаченому чинним законодавством України, вживання заходів щодо усунення причин, які викликають скарги.

Кадрова служба.

Чат-бот Гаряча лінія