Конкурс на тимчасово вакантні посади: головного спеціаліста відділу місцевого економічного розвитку управління економіки; дві посади головного спеціаліста відділу проєктного та інвестиційного менеджменту управління економіки.

12 Квітня 16:21

Виконавчий комітет Коростенської міської ради ( вул. Грушевського, буд.22) :

Оголошує конкурс на :

-тимчасово вакантну посаду головного спеціаліста відділу місцевого економічного розвитку  управління економіки;

– дві посади головного спеціаліста відділу проєктного та інвестиційного менеджменту управління економіки.

Основні вимоги до претендентів на посаду : Вища освіта не нижче ступеня бакалавра,  вільне володіння українською мовою, документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту/державний сертифікат про рівень володіння державною мовою), громадянство України, вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване  програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково. Тел. 9-60-24.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Термін подання заяв до 12.05.2023року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

– дві фотографії розміром 4 х 6 см;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого

звання, присудження наукового ступеня;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або

місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

– копію паспорта;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Завдання та обов’язки:

-Вести роботу направлену на створення належного середовища для розвитку підприємництва, аналізувати на контролювати стан його розвитку.

-Аналізувати вплив податкового законодавства на економічний і соціальний розвиток міста. Аналізувати ситуацію на ринку праці в місті.

-Проводити наповнення розділу «Підприємництво» офіційної Інтернет-сторінки міста даними про розвиток підприємництва, а також актуальною інформацією для суб’єктів господарювання.

-Розробляти прогнози та відповідні розділи програми економічного і соціального розвитку міста та інші цільові програми.

-Здійснювати аналітичну роботу з питань збалансованого економічного розвитку міста.

-Готувати відповіді на запити центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій та громадян з питань, що відносяться до компетенції відділу. У встановленому порядку своєчасно надавати звітність у вищестоящі  організації.

– В межах компетенції відділу приймати участь у підготовці проектів рішень виконавчого комітету та міської ради, розпоряджень міського голови  за напрямками діяльності відділу.

• розробка проектних заявок та проектів на конкурси різних рівнів, постійний моніторинг актуальних грантових програм, встановлення зв’язків з грантодавцями, донорами, іншими організаціями;
  • організація супутніх заходів (засідання, круглі столи, фокус-групи, тренінги тощо);
  • підготовка відповідей на запити центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій та громадян з питань, що відносяться до компетенції відділу;
  • підготовка бюджетів проєктів у співпраці зі структурними підрозділами виконавчого комітету та комунальними установами;
  • написання і подання проміжних та фінальних звітів за проєктами для міжнародних донорів;
  • листування з партнерами, інформування грантодавців про діяльність в рамках проєктів;
  • підготовка супровідних документів згідно вимог донора;
  • ведення та наповнення соціальних мереж структурного підрозділу та офіційного сайту Коростенської міської ради;
  • створення презентаційних матеріалів;
  • пошук, налагодження та підтримка зв’язків з містами-партнерами в Україні та за її межами.
  • робота по систематизації  з великими об’ємами даних, дизайну та використання в роботі сучасних платформ графічного дизайну;
  • виконання роботи під загальним керівництвом начальника відділу;
  • брати участь у підготовці проектів рішень виконавчого комітету та міської ради, розпоряджень міського голови за напрямками діяльності відділу.

Кадрова служба.