Мітинг-реквієм до 38-их роковин Чорнобильської трагедії

26 Квітня 15:34

В історії нашого народу чимало скорботних дат, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся зловісний вогонь радіаційного вибуху. Щороку ми згадуємо цю  жахливу дату, наслідки якої ми відчуваєм і сьогодні та вшановуємо пам’ять тих, хто зупинив масштаби цієї трагедії.

В цей день громадськість міста на чолі з міським головою Володимиром Москаленком, начальником Коростенської РВА Олегом Рябим, представниками управлінь та відділів виконавчого комітету Коростенської міської ради  вшанували пам’ять ліквідаторів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника Героям Чорнобиля.

За високий професіоналізм, активну діяльність у справі подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з нагоди 38-х роковин Чорнобильської катастрофи, подяками міського голови Володимира Москаленка, начальника Коростенської РВА Олега Рябого, народного депутата України Володимира Арешонкова було нагороджено ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС.

До присутніх на мітингу звернулись міський голова Володимир Москаленко та начальник Коростенської РВА Олег Рябой, які воєдино  закликали присутніх на мітингу – пам’ятати  про трагічні події, пов’язані з Чорнобильською катастрофою, спільно відстояти право постраждалих на пільги, надані законами України та не забувати про те, що наша держава сьогодні переживає складні часи, що спонукає нас всіх об’єднатися задля справедливості та перемоги.