Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з оборонної та мобілізаційної роботи відділу з питань цивільного захисту

9 Квітня 10:53

Виконавчий комітет Коростенської міської ради ( вул. Грушевського, буд.22) :

Оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста з оборонної та мобілізаційної роботи відділу з питань цивільного захисту.

Основні вимоги до претендентів на посаду : вища освіта, не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння українською мовою, громадянство України, вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване  програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково. Тел. 9-60-24.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Термін подання заяв до 09.05.2024  року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

– дві фотографії розміром 4 х 6 см;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого

звання, присудження наукового ступеня;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або

місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

– копію паспорта;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Завдання та обов’язки головного спеціаліста відділу з питань цивільного захисту:

1. Підготовка та реалізація документів щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Коростенської міської територіальної громади (визначення проблем, підготовка пропозицій та планів заходів, участь виконанні згаданих планів заходів).
  2. Організовує виконання законів, інших нормативно-правових  актів  з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації.
  3. Розробляє проекти нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації.
  4. Організовує роботу, пов’язану з   визначенням  можливості  задоволення  потреб  Збройних  Сил,  інших  військових  формувань, національної економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, розробляє заходи  щодо раціонального використання в особливий період матеріально-технічних,  сировинних,  фінансових ресурсів та виробничого потенціалу.
  5. Бере участь організації в укладення договорів (контрактів) про виконання мобілізаційних завдань (замовлень) з підприємствами, установами та організаціями.
  6. Організовує та приймає участь у підготовці документів щодо нормованого забезпечення населення в особливий період.
  7. Готує щорічну доповідь про стан мобілізаційної готовності та про хід виконання довгострокових і річних програм  мобілізаційної підготовки Коростенської міської територіальної громади.
  8. Організація та ведення діловодства з грифом Для службового користування, Для службового користування Літер «М».
  9. Виконує інші доручення начальника відділу, заступника начальника відділу, якщо вони не суперечать чинному законодавству України і не перешкоджають виконанню основних обов’язків.

Кадрова служба.