Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

20 Жовтня 9:51

Повна назва документа державного планування: Програма економічного і соціального розвитку Коростенської міської територіальної громади на 2024 рік.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Коростенська міська рада (юридична адреса: вулиця Грушевського, 22, м. Коростень, 11500, телефон: (04142) 5-00-93, електронна пошта: general_department@korosten-rada.gov.ua ).

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 10 та ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розпочато з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті громади та становить 10 днів (з 20.10.2023 року по 31.10.2023 року включно). Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати у письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Ознайомитися з повним текстом Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна за адресою: вулиця Грушевського, 22, м. Коростень, 11500, Житомирська область та на офіційному сайті Коростенської міської ради в розділі «Економіка – Стратегічна екологічна оцінка» – https://korosten-rada.gov.ua/ .

Подати свої зауваження та пропозиції можна до Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради у письмовому та електронному виглядах (вулиця Грушевського, 22, м. Коростень, 11500, електронна пошта: ekonomika@korosten-rada.gov.ua). Строк подання зауважень та пропозицій – до 31 жовтня 2023 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради