Великодні подарунки на 6 мільйонів гривень для Коростенського 143-ого батальйону

2 Травня 17:14

І знову  підтримка доставлена до наших захисників. Зарядні станції, ноутбуки, телевізори, квадрокоптери, карти пам’яті, жорсткі диски, супутникові модеми, генератори, біноклі, камери відеоспостереження, маскувальні сітки, чотири квадроцикли і це не весь перелік того, що надано нашим захисникам.

Вже не вперше  цінний вантаж доправив секретар Коростенської міської ради Олександр Олексійчук для наших земляків – 143-го  окремого батальйону територіальної оборони, які виконують бойові завдання на Харківському напрямоку.

Загальна вартість великодніх подарунків становить майже 6 мільйонів гривень.

Транспорт надав Сергій Васьківський, директор ТОВ «Крапт», за що йому щира подяка і від військових і від громади.

Хай допомога Коростенської громади та Бог оберігає наших захисників!