Коростенська борчиня виборола золоту нагороду у V етапі світової серії з пляжної боротьби та стала чемпіонкою світу.

17 Жовтня 11:24
У Туреччині відбулися змагання фінального V етапу Світової серії з пляжної 🤼боротьби🤼. У складі збірної команди України🇺🇦 участь в змаганнях приймала Медвецька Дар’я, яка є вихованкою Житомирської обласної ШВСМ з боротьби (Гулаков Богдан Анатолійович). За результатами змагань, виступаючи у ваговій категорії 6️⃣0️⃣кг, Дар’я виборола золоту нагороду.
Нагадуємо, шо у змаганнях першого етапу Дар’я була бронзовою призеркою, другий етап закінчився І місцем на п’єдесталі, третій етап – бронзова нагорода, а четвертий етап приніс спортсменці золоту нагороду. Тож за підсумками п’яти етапів світової серії з пляжної боротьби Медвецька Дар’я у ваговій категорії 60кг стала чемпіонкою світу.
Вітаємо з високим результатом спортсменку та її тренера.