Топ теги:
Попередження

Коростенська громада має 🏆чемпіона🏆 України з 🏃легкої атлетики🏃.

13 Лютого 10:17

З 8️⃣ по 1️⃣1️⃣ лютого у Львові проходив чемпіонат 🇺🇦України🇺🇦 серед ДЮСШ та СДЮШОР з 🏃легкої атлетики🏃 у приміщенні серед юнаків та дівчат 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣/2️⃣0️⃣1️⃣0️⃣ років народження. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення 🏃легкої атлетики🏃 Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича. За результатами змагань учень КМЛ №1️⃣ Рябчун Владислав став чемпіоном України з бігу на дистанції 4️⃣0️⃣0️⃣м та з естафетного бігу в складі збірної команди Житомирської області, також з бігу на дистанції 2️⃣0️⃣0️⃣м став 🥉бронзовим🥉 призером. Учениця КМЛ №1️⃣0️⃣ Михайленко Діана з бігу на дистанції 8️⃣0️⃣0️⃣м фінішувала восьмою з 6️⃣6️⃣ спортсменів. Вітаємо спортсменів та їх тренера з гідним виступом та бажаємо перемоги в наступних змаганнях.