Хороші результати на чемпіонаті Житомирської області з легкоатлетичного кросу.

16 Жовтня 16:40
14 жовтня у смт Першотравенську відбувся чемпіонат Житомирської області з легкоатлетичного кросу🏃. Честь нашої громади на змаганнях захищали вихованці відділення легкої атлетики🏃 Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича та Романенко Світлани Іванівни. За результатами змагань маємо наступні результати:
І місце – Рябчун Владислав (біг на дистанції 1000м), Михайленко Діана (біг на дистанції 500м) та Корачев Андрій (біг на дистанції 2000м);
ІІ місце – Швед Марія (біг на дистанції 2000м), Сотник Андрій (біг на дистанції 2000м), Коваль Василь (біг на дистанції 3000м) та Ходаківська Анастасія (біг на дистанції 300м).
ІІІ місце – Пончук Поліна (біг на дистанції 300м). Четвертими фінішували: Петренко Валерія (біг на дистанції 500м) та Пархомчук Олександр (біг на дистанції 3000м). Команда коростенців у загальнокомандному заліку посіла І місце залікової таблиці серед 6 команд. Вітаємо спортсменів та їх тренерів з гарними результатами та бажаємо досягти нових спортивних висот.