Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу цифрових технологій

28 Грудня 15:08

Відповідно до рішення 12 сесії VIII скликання від 23.12.2021 року №725, розпорядження міського голови від 28.12.2021 року №490к виконавчий комітет Коростенської міської ради (вул. Грушевського, буд.22) оголошує конкурс на ваканту посаду: провідного спеціаліста відділу цифрових технологій.

Основні вимоги до претендентів на посаду:  вища освіта відповідного спрямування (не нижче ступеня молодшого бакалавра), досвід роботи не менше п`яти років у сфері обслуговування комп’ютерних мереж та периферійних пристроїв, знання мережевого апаратного та програмного забезпечення, знання засобів мережевого та системного управління, знання принципів та навички ремонту апаратного забезпечення мережі, знання систем захисту інформації та способів попередження несанкціонованого доступу до інформації, досвід роботи в якості адміністратора систем та технічного супроводу користувачів,громадянство України,  вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково: Тел. 4-10-92.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу

Термін подання заяв до 26.01.2022 року.

До основних функціональних обов’язків спеціалістів відділу цифрових технологій відноситься:

• забезпечення безперебійного функціонування системи та розвиток локальної мережі;
  • забезпечення антивірусного захисту мереж;
  • забезпечення доступу користувачів до локальної та глобальної мережі;
  • забезпечення роботи корпоративної електронної пошти, захист від вірусів та спаму;
  • встановлення програмного забезпечення на сервери та робочі станції, підтримка його у робочому стані;
  • консультування користувачів системи;
  • конфігурація системи на серверах;
  • забезпечення своєчасного копіювання та архівування даних;
  • виявлення та усунення помилок та збоїв роботи системи;
  • забезпечення проведення відео веб-конференцій та он-лайн трансляції заходів;
  • технічне забезпечення заходів проекту;
  • забезпечення життєздатності бази даних на сервері.
  • забезпечення відновлення (ремонту) та модернізації технічного обладнання;
  • забезпечення технічного обслуговування засідань міської ради, її постійних комісій, виконавчого комітету.

Кадрова служба виконавчого комітету Коростенської міської ради