Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань цивільного захисту

22 Серпня 16:10

Виконавчий комітет Коростенської міської ради ( вул. Грушевського, буд.22) :

Оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу з питань цивільного захисту.

Основні вимоги до претендентів на посаду : вища освіта, не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння українською мовою, досвід роботи не менше 3-х років, громадянство України, вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване  програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково. Тел. 4-10-92.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Термін подання заяв до 23.09.2022року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

– дві фотографії розміром 4 х 6 см;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого

звання, присудження наукового ступеня;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або

місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

– копію паспорта;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Завдання та обов’язки

Головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечує своєчасне планування та  організацію заходів з підготовки цивільного захисту Коростенської міської територіальної громади.

Основні посадові обов’язки:

1. Організувати розробку і своєчасне коригування Плану реагування на надзвичайні ситуації, в тому числі ситуаційних планів за видами надзвичайних ситуацій.
  2. Організувати розробку і своєчасне коригування Плану цивільного захисту на особливий період.
  3. 3. Брати участь у плануванні навчань і тренувань з питань цивільного захисту, здійснювати постійний контроль за їх проведенням.
  4. Брати участь у комплексних перевірках стану цивільного захисту об’єктів господарювання і спеціалізованих служб цивільного захисту Коростенської міської територіальної громади.
  5. Надавати допомогу об’єктам господарювання і спеціалізованим службам цивільного захисту Коростенської міської територіальної громади в опрацюванні плануючих документів та підготовці і проведенні навчань, тренувань.
  6. Брати участь у розробці в межах своєї компетенції проектів рішень міської ради, виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови.
  7. Виконувати обов’язки відповідального секретаря комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
  8. Планувати та здійснювати контроль за перепідготовкою, підвищенням кваліфікації керівних кадрів і фахівців, на яких поширюється дія законів у сфері цивільного захисту.
  9. Виконує інші доручення виконавчого комітету міської ради, начальника відділу, якщо вони не суперечать чинному законодавству України і не перешкоджають виконанню основних обов’язків. Здійснює інші повноваження, покладені на відділ, відповідно до чинного законодавства.

Кадрова служба.