Топ теги:
Попередження

Конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних відносин управління земельних відносин та комунальної власності

17 Червня 10:00

Виконавчий комітет Коростенської міської ради ( вул. Грушевського, буд.22) :

Оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади  головного спеціаліста відділу земельних відносин управління земельних відносин та комунальної власності.

Основні вимоги до претендентів на посаду : вища освіта, не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння українською мовою, за наявності документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту/державний сертифікат про рівень володіння державною мовою), досвід роботи не менше 3-х років, громадянство України, вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване  програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково. Тел. 4-10-92.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Термін подання заяв до 17.07.2022року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

– дві фотографії розміром 4 х 6 см;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого

звання, присудження наукового ступеня;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або

місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

– копію паспорта;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (ля військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Завдання та обов’язки головного спеціаліста відділу земельних відносин управління земельних відносин та комунальної власності:

забезпечує ефективне виконання покладених на  відділ завдань щодо реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, яка віднесена до компетенції органів місцевого самоврядування.

Проводить роботу відділу по здійсненню контролю за виконанням рішень Коростенської міської ради щодо своєчасності укладання договорів в сфері земельних відносин та виконання умов даних договорів сторонами.

Проводить роботу відділу щодо проведення інвентаризації об’єктів підприємницької діяльності, по яких не врегульовані питання землекористування.

Взаємодіє  з державними органами земельних ресурсів щодо покращення  обслуговування  громадян, суб’єктів господарювання – юридичних та  фізичних осіб   по  оформленню документів  щодо врегулювання питання землекористування,  набуття права на землю за рішенням органів  виконавчої влади  або органів  місцевого самоврядування.   Розглядає листи, заяви та скарги по земельним спорам.

Кадрова служба.

 

Чат-бот Гаряча лінія