Топ теги:
Попередження

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій щодо перейменування вулиць та провулків у Коростенській міській територіальній громаді

1 Червня 8:11

Шановні коростенці!

Виконавчий комітет Коростенської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій щодо перейменування вулиць та провулків у Коростенській міській територіальній громаді.

Запрошуємо жителів громади та усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – Виконавчий комітет Коростенської міської ради.

Громадське обговорення проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Зауваження та пропозиції подаються протягом 60 календарних днів (двох місяців) з моменту оприлюднення цього повідомлення у форматі електронної консультації з громадськістю на офіційному вебсайті Коростенської міської ради та її виконавчого комітету за посиланням  https://consult.e-dem.ua/polls або на електронну пошту ikz@korosten-rada.gov.ua.

Відповідальною особою за організацію та узагальнення громадського обговорення є керуючий справами виконкому Охрімчук Андрій Валерійович.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Коростенської міської ради https://korosten-rada.gov.ua/.

Підстава – рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради № 151 від 05.05.2022 р. «Про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації щодо перейменування юридичних осіб та об’єктів права власності, які за ними закріплені, об’єктів права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій Коростенської міської територіальної громади, назви яких пов’язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами)».

Додаток: Перелік вулиць і провулків Коростенської міської територіальної громади, запропонованих робочою групою для перейменування.

Інформацію щодо обґрунтування причин, за якими робоча група пропонує перейменувати вулиці і провулки Коростенської міської територіальної громади буде розміщено додатково. Слідкуйте за повідомленнями.

Для участі в обговоренні необхідно перейти за посиланням https://consult.e-dem.ua/polls або:

  • зайти на офіційний сайт міста Коростеня https://korosten-rada.gov.ua/.
  • натиснути «Кабінет мешканця»
  • вибрати «Консультації з громадськістю»
  • натиснути «Перейти до сервісу»
  • натиснути на опитування
  • вибрати варіант та натиснути «Проголосувати».

Свої пропозиції щодо перейменування конкретної вулиці та з обґрунтуванням нової назви надсилати на електронну пошту ikz@korosten-rada.gov.ua.

 

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія