Конкурс на тимчасово вакантні посади : головного спеціаліста відділу місцевого економічного розвитку управління економіки; головного спеціаліста з питань кадрової роботи управління праці та соціального захисту населення.

18 Січня 10:00

Виконавчий комітет Коростенської міської ради ( вул. Грушевського, буд.22) :

Оголошує конкурс на тимчасово вакантні посади :

головного спеціаліста відділу місцевого економічного розвитку  управління економіки;

Основні вимоги до претендентів на посаду : Вища освіта не нижче ступеня бакалавра,  вільне володіння українською мовою, документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту/державний сертифікат про рівень володіння державною мовою), стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, громадянство України, вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване  програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково. Тел. 9-60-24.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Термін подання заяв до 19.02.2023року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

– дві фотографії розміром 4 х 6 см;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого

звання, присудження наукового ступеня;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або

місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

– копію паспорта;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Завдання та обов’язки:

Займається питаннями проектної діяльності: готує проектні заявки на конкурси різних рівнів, забезпечує їх вчасне подання. Розробляє перспективні концепції проектів. Здійснює постійний моніторинг актуальних грантових проектів і програм, що працюють в Україні, вивчає можливості залучення інших джерел фінансування для реалізації проектів. Встановлює необхідні для успішної реалізації проектів зв’язки з грантодавцями, донорами, іншими організаціями – є контактною особою.

Забезпечує контроль реалізації проектів, організовує проведення супутніх заходів (засідань робочих груп, тренінгів, семінарів, круглих столів, зустрічей тощо), сприяє висвітленню необхідної інформації в засобах масової інформації, готує звіти про виконання проектів.

Готує відповіді на запити центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій та громадян з питань, що відносяться до компетенції відділу.

головного спеціаліста з питань кадрової роботи управління праці та соціального захисту населення:

Здійснювати прийом громадян та за доручення начальника управління розглядати звернення з питань, що входять до компетенції управління.

Оформлювати накази з особового складу, з основної діяльності, на відпустки та відрядження.

Вести облік відпрацьованого часу працівників управління.

Готувати подання на присвоєння чергових рангів та призначення доплати за вислугу років працівникам управління.

Проводити іншу кадрову роботу відповідно до вказівок начальника управління.

Проводити облік та реєстрацію вхідної та вихідної кореспонденції.

Своєчасно і у повному обсязі виконувати накази та розпорядження, локальні нормативні акти Роботодавця (правила, інструкції, положення тощо).

Кадрова служба.