Топ теги:
Попередження

Конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста відділу місцевого економічного розвитку управління економіки

1 Грудня 10:18

Виконавчий комітет Коростенської міської ради ( вул. Грушевського, буд.22) :

Оголошує конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста відділу місцевого економічного розвитку управління економіки.

Основні вимоги до претендентів на посаду : Вища освіта не нижче ступеня бакалавра,  вільне володіння українською мовою, документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту/державний сертифікат про рівень володіння державною мовою), стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, громадянство України, вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване  програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково. Тел. 9-60-24.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Термін подання заяв до 30.12.2022року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

– дві фотографії розміром 4 х 6 см;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого

звання, присудження наукового ступеня;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або

місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

– копію паспорта;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Завдання та обов’язки:

Аналізувати економічний стан та тенденції розвитку промислового та транспортного комплексу міста. Розробляти прогнози та відповідні розділи програми економічного та соціального розвитку міста. Оформлювати документи щодо роботи автомобільного транспорту на маршрутах загального користування в місті Коростені.  В межах повноважень здійснювати контроль за перевезенням пасажирів автомобільним транспортом та таксі.  Розробляти регуляторні акти та аналізи впливу регуляторних актів в сфері діяльності міського транспорту. Здійснювати аналітичну роботу з питань збалансованого економічного розвитку міста. Готувати відповіді на запити центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій та громадян з питань, що відносяться до компетенції відділу.

 

Кадрова служба.

Чат-бот Гаряча лінія