Освіта Коростеня зібрала близько 247.000 гривень для ЗСУ

25 Жовтня 8:35

Спільний збір волонтерів та міської ради під час «Фестивалю дерунів». Залишок 11.027,41 грн. був використаний на покриття витрат для облаштування окопів. Загальна сума останнього рахунку становила 11.121,41 грн.

Ця ініціатива запустила ряд наступних зборів, які пришвидшують нашу Перемогу!

Освіта Коростень зібрала близько 247.000 гривень та вже закупили спальні мішки, навушники, тармобілизну та багато іншого необхідного для наших військових,

а саме 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, що на Донеччині.

Детальні звіти на сторінках Освіта Коростень.

Команда виконавчого комітету міської ради віддали на благодійність одноденну заробітню плату та загалом зібрали 131.946 грн, з яких 97 грн вже віддали для закриття остаточного рахунку по закупівлям від «Фестивалю дерунів».

Звіти щодо збору одноденної заробітньої плати, на сторінці Благодійний Фонд Відважні.

Співпраця ради, волонтерів, мешканців та бізнесу – впевнена запорука нашої Перемоги!