Стратегічна зустріч з Мережею захисту національних інтересів «А Н Т С»

24 Жовтня 16:55
Сьогодні відбулася зустріч між Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» та представниками Коростенської міської ради та Виконавчого комітету.
“Завдяки координації комунікацій Коростень Економічний, сьогодні я, разом з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету, мав змогу взяти участь у стратегічній сесії з нашими партнерами АНТС.
Ми дуже вдячні організації за всебічну підтримку та допомогу. Місяць назад я підписав меморандум про співпрацю, а вже сьогодні ми проговорили про наші перспективи напрямки підтримки, серед яких пріоритетними стали:
⁃ проєкт будівництва 8-поверхової будівлі ЦМЛ, як майбутній реабілітаційний центр для учасників війни
⁃ питання енергозбереження та створення нових форм отримання електроенергії
⁃ екологія та сміття, яке можна переробляти та обігрівати громаду
⁃ житло для ВПО
⁃ безбар‘єрний простір: від мовної до фізичної безбар‘єрності.
Ми маємо потужний дерев‘яний кластер, потенціал якого ми обов’язково використаємо при реалізації проєктів.
Я сьогодні був приємно вражений такою кількістю пропозицій від колег. Це означає, що ми рухаємося в правильному напрямку. Також був гордий почути цікаві та інноваційні ідеї від молоді, яка є в структурі виконкому та приносить новий подих та задає новий вектор діям!
Був радий особистому знайомству з Natalka Fedorovych та вдячний за відкритість та 100% задіяність у процесі.
Впевнений, ми матимемо плідну співпрацю!” – наголошує Володимир Васильович Москаленко.