Жіноча Рада «З місією добра»

28 Березня 15:34

27 березня за підтримки  міського голови Володимира Москаленка представниці  Жіночої Ради «З місією добра» завітали до членів громадської організації «Відкрий Своє Серце».

Громадська організація створена більше п’яти років, учасниками якої є інваліди дитинства. Очолює її прекрасна жінка, людина щедрої душі Світлана  Леонідівна  Кучер. Щосереди члени громадської організації «Відкрий Своє Серце» збираються в Центральній міській бібліотеці, де займаються творчістю.

«Організація занять різноманітна, ми багато шиємо різних ляльок, робимо мотанки, займаємося декупажем, малюємо на склі та кераміці, робимо банзаї та пасхальні композиції. Проводимо різні майстер класи, тим самим шукаючи здібності кожного нашого учасника індивідуально. Приймаємо участь у благодійних ярмарках, вилучені кошти передаємо на допомогу військовим ЗСУ. З великим задоволення ми відвідуємо цікаві  місця по  Україні», – у дружньому колі розповіла представницям Жіночої Ради  Світлана Леонідівна.

Спілкуючись розумієш, що основне для людей з інвалідністю – це розуміння, підтримка та допомога  рідних та оточуючих людей. Адже  на їх долю  випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не забувати про те, що поруч з вами живуть інваліди, і вони потребують уваги.

По завершенню зустрічі, представниці Жіночої Ради висловили слова підтримки матерям на долю яких випали не легкі життєві випробування. Побажали  усім миру, здоров’я, витримки, оптимізму, душевного тепла та передали надану благодійниками допомогу.

Жіноча Рада висловлює щирі слова вдячності за надання  благодійної допомоги  Віссаріону Митрополиту Овруцькому і  Коростенському.

Голова Жіночої Ради міста                        Світлана ЗАГОРУЙКО.