Співпраця органів влади Коростенщини зі службою зайнятості – крок до економічного зростання громад

28 Березня 15:03

28 березня в приміщенні Коростенської міської ради відбулась нарада за круглим столом на тему «Реалізація державних програм службою зайнятості. Крок до економічного зростання Коростенщини».

Мета наради – співпраця служби зайнятості з роботодавцями та органами місцевої влади, побудова ефективної спільної діяльності та можливості використання державних фінансових програм, що впроваджуються через службу зайнятості.

За круглим столом зібрались представники Житомирського обласного центру зайнятості, виконавчого комітету Коростенської міської ради, Коростенської районної військової адміністрації, Ушомирської, Горщиківської, Іршанської, Малинської, Лугинської ОТГ, соціальні партнери та роботодавці, представники добровольчого формування «Добробат» та ТЦК.

Зі вступним  словом до присутніх звернулась директор Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корніна, яка навела статистичні дані, щодо стану працевлаштування в Україні та області за період повномасштабного вторгнення росії в Україну, розповіла про галузі підприємства, які найбільше потребують робочих рук та вакансії, які пропонує центр зайнятості для тимчасово безробітних, про держані програми та гранти для бізнесу.

З вітальним словом до присутніх у залі та під’єднаних онлайн слухачів звернулись начальник Коростенської районної військової адміністрації Олег Рябой та заступник міського голови Олександр Ясинецький.

На нараді обговорювались питання: регулювання ринку праці відповідно до нових викликів, створення нових та збереження існуючих робочих місць, підтримку бізнесу під час війни, реалізація державних програм службою зайнятості, успішний досвід впровадження активних програм на місцях, досвід проведення громадських робіт в Ушомирській громаді,  організація навчання за ваучером, приклади співпраці зі службою зайнятості роботодавців Коростенського району, підтримка роботодавців при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб, співпраця ТЦК з центром зайнятості та  органами місцевого самоврядування у питанні проведення рекрутингу громадян на військову службу за контрактом.

Для отримання більш детальної інформації щодо працевлаштування та реалізації активних програм зайнятості ви можете звернутися до  Коростенської філії Житомирського обласного центру зайнятості по  вул. Грушевського, 13, телефони: (044) 244-94-84, +380960012494.