Жіноча Рада вітає всіх чоловіків та жінок – добровольців у ЗСУ зі святом!

14 Березня 8:00

Щороку 14 березня в Україні відзначається День добровольця.

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність.

Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил  України; ті хто став до лав територіальної оборони; ті хто всіляко допомагає захисникам.

Ваша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги.

Дякуємо кожному з вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок.

Бажаємо якнайшвидшої перемоги України, щоб всі ви повернулися додому, де вас чекають рідні і дорогі серцю люди.

На жаль, чимало добровольців загинуло за вільну й незалежну Україну.

Особливо важливо пам’ятати про їхні подвиги.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися до рідних домівок. Ми пам’ятаємо подвиг  загиблих героїв, адже пам’ять завжди буде в  наших серцях  Вони для нас приклад мужності і любові до України.

Голова Жіночої Ради міста          Світлана ЗАГОРУЙКО.