Топ теги:
Попередження

Свято дитинства у Коростенському центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Віри, Надії, Любові»

13 Березня 15:09

Нещодавно до Коростенського центру соціальної підтримки дітей та сімей «Віри, Надії, Любові» завітало чимало гостей. Справжнє свято дитинства влаштував БФ «Добро дітям UA» спільно з військовослужбовцями. Благодійники привезли багато подарунків а військовослужбовці ще й подарували шеврони. Цього дня благодійники для вихованців «Віри, Надії, Любові» влаштували майстер-клас з приготування піци

Почесним гостем центру соціальної підтримки дітей та сімей була Світлана Реймер, консул України в штаті Індіана. В інтерв’ю телеканалу «Коростень ТБ» консул відмітила:

Мені дуже приємно, що мене запросили на таке свято дитинства. В Коростені я вже втретє.  Це перше місто побратим, яке заключило договір з містом Вобаш штату Індіана. Я особисто пишаюсь цим і ми надіємось на подальшу плідну співпрацю між штатом Індіана та Житомирщиною.

Коростенський міський голова Володимир Москаленко та консул України в штаті Індіана Світлана Раймер обмінялися подарунками.

Я особисто дякую штату Індіана за співпрацю, дякую всім хто завітав на це свято для дітей: БФ «Добро дітям UA», військовослужбовцям, консулу Світлані Раймер і нашим коростенцям. Все що ми робимо, все для дітей, все заради них, адже вони наше майбутнє,  – підкреслив Володимир Москаленко.

БФ «Добро дітям UA»  вже втретє в Коростені, представники фонду планують і надалі допомагати Коростенським дітям. Вже в квітні відбудеться поїздка дітей до Києва в «Місто професій».

Чат-бот Гаряча лінія