Жіноча Рада міста відвідала діток в Центрі соціальної реабілітації дітей – інвалідів «Джерело надії»

5 Грудня 14:53

Напередодні Міжнародного дня інвалідів міський голова В.Москаленко, заступник міського голови О.Синицький та представниці  Жіночої Ради міста відвідали дітей в Центрі соціальної реабілітації дітей – інвалідів «Джерело надії».

Поспілкувалися з батьками та подякували за їх витримку та велику батьківську любов, а діткам щоб кожен з них отримав головний подарунок – надію на одужання та здійснення усіх мрій. Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати  дітям з особливими потребами.

Також в Центрі пройшов захід «Україна в серці кожного» на якому всі присутні виготовляли паперові вироби на патріотичну тему, які потім волонтерами будуть передані нашим захисникам.

Наприкінці зустрічі подякували директору Центру Євгенії  Новицькій та колективу  за нелегку працю та щоденну допомогу з подолання труднощів дітям які мають проблеми зі здоров’ям.

Побажали всім миру, здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях. Діткам передали подарунки з солодощами.

Сьогодні хочу звернутися до всіх небайдужих відкрити свої серця для добра допомагаючи людям з особливими потребами, щоб вони відчували себе рівними серед рівних.

Жіноча Рада міста, вдячна за надання благодійної допомоги Віссаріону Митрополиту Овруцькому і Коростенському.

Голова Жіночої Ради міста   Світлана  ЗАГОРУЙКО.