Відкриття хірургічного відділення консультативно-діагностичного центру

2 Грудня 16:57

2 грудня офіційно розпочато роботу хірургічного відділу Коростенського консультативно-діагностичного центру (Коростенська центральна поліклініка). З цієї подією хірургічну службу привітав міський голова Володимир Москаленко.

Ремонт у відділенні здійснено підрядною організацією «Компанія Спецрембуд» на кошти бюджету громади та за допомогою державного фінансування.

За словами міського голови, консультативно-діагностичний центр сьогодні претендує на звання медичного Центру різного направлення північної частини Житомирської області.

«Те, що відноситься до здоров’я людини – пріоритет міської ради. Тому розвиток медичної сфери – це пріоритет Коростенської громади» – зазначив Володимир Васильович.

Медичний центр має надсучасне обладнання та комфортні умови для праці. Операційні кабінети оснащені високоякісним та точним медичним обладнанням, облаштовані десятьма кисневими точками та генераторами.