Жіноча Рада міста організувала благодійний захід, для сімей переселенців

21 Червня 14:00

До Всесвітнього дня біженців, яке відзначається щорічно 20 червня за підтримки міського голови  Володимира Москаленка  Жіноча Рада міста, організувала благодійний захід для сімей, які були змушені покинути свої домівки, родину, роботу, друзів, тікаючи від російської  агресії, шукати притулок та захист по всьому світу.

20 червня організована група з 50 переселенців відвідала Коростенський Краєзнавчий музей, які ознайомилися з історичними експонатами древлян, зібраними матеріалами з природи, етнографії та  культури древлянського краю. Відвідувачі були в захваті від почутого та побаченого, вразила експозиція зібраних матеріалів  про героїв коростенщини, які загинули в період російської війни.

По завершенню заходу подякували всім за приємну зустріч та побажали міцного здоров’я, мирного неба, щастя, життєвого добра.

Віримо, що народ України обов’язково переможе і українці, які змушені були покинути свою рідну землю, обов’язково повернуться додому, у звільнену від окупанта країну!

Жіноча Рада міста висловлює слова вдячності  за надання благодійної допомоги директору Коростенського  Краєзнавчого музею Польгуй Володимиру Івановичу.

Голова Жіночої  Ради                                                                                             Світлана ЗАГОРУЙКО