Церемонія підписання Меморандуму між містами Коростень та Вобаш

21 Червня 10:26

20 червня міський голова Володимир Москаленко в режимі онлайн підписав унікальний Меморандум про співпрацю і партнерство між американським містом Вобаш і українським Коростенем.

Шлях до підписання меморандуму розпочався півроку тому, 5 січня, коли до Коростеня завітала віце-президент із розвитку зовнішніх зв’язків Міжнародного центру One Indiana Square Svitlana Iarmolenko Ramer, аби передати меморандум – запрошення до співпраці.

Наші міста дуже схожі між собою, зокрема американських партнерів зацікавив наш Фестиваль дерунів, адже в їхньому місті також проходить фестиваль національної кухні, зокрема супу чилі.
Наше місто стало першим іноземним партнером міста Вобаш, і з цієї нагоди вчора там пройшло загальноміське свято.
Коростень та Вобаш відтепер налагоджуватимуть дружні відносини в сфері економіки, медицини, культури і туризму, навчанні та екології.

На церемонії підписання виступили керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) Марат Кюрчевський, міський голова міста Вобаш, штат Індіана (США) Скотт Лонг, міський голова міста Коростеня Володимир Москаленко, керівник Проєкту USAID «Говерла» Габріель Абрагам. Обговорили питання співпраці та партнерства між муніципалітетами України та США.

Це історичний день для Коростенської громади та Житомирщини, адже співпраця між нашими містами буде корисною, в першу чергу, їх мешканцям. В перспективі це дає можливості для підписання такого меморандуму між Житомирською областю та штатом Індіана. То ж важливість підписання меморандуму між нашими містами є надзвичайною!

Партнерство стало можливим завдяки проєкту USAID «ГОВЕРЛА».