Топ теги:
Попередження

Заєць Олексій Макарович

11 Жовтня 16:23

Заєць Олексій Макарович розпочав свою діяльність у 1972 році дільничним терапевтом Коростенської міської поліклініки. У 1973 році призначений на посаду заступника головного лікаря по амбулаторнополіклінічній роботі. У 1989 році під його особистим керівництвом було розпочато будівництво нового приміщення міської поліклініки на 800 відвідувань в день, яке було завершено у 1996 році.

У 1999 році призначений на посаду головного лікаря Коростенського територіального медичного об’єднання, яке у 2003 році було реорганізоване в Коростенську центральну міську лікарню.

Заєць О.М. налагодив тісні стосунки з Норвезькою та Шведською місіями в Україні, які надають значну гуманітарну допомогу для
покращення медичного обслуговування населення. Три скликання підряд обирався депутатом обласної ради. 15 років був членом виконавчого комітету Коростенської міської ради. Неодноразово обирався депутатом міської ради.

За активну громадську позицію, багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в поліпшенні якості медичного обслуговування населення міста Коростеня та району, постраждалого від аварії на ЧАЕС, його соціальний захист на державному рівні – рішенням 41 сесії V скликання від 13.05.2010р. №67 присвоєно звання „Почесний громадянин міста Коростеня”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія