Топ теги:
Попередження

Хошаба Ісхат Юрійович

11 Жовтня 18:17

Хошаба Ісхат Юрійович понад 40 років працює у галузі фізичної культури та спорту.

Працював директором спортивного комплексу „Ювілейний” ВАТ „Хіммаш”. Протягом 30 років колектив заводу був кращим серед колективів фізичної культури Житомирської області. Багато років очолював футбольну команду ФК „Хіммаш”, яка була переможцем чемпіонату Житомирської області з 2003 по 2006 роки та 2009 року, володарем Суперкубку області 2009 року, учасником чемпіонату України з футболу серед аматорських команд та володарем Кубку Житомирської області 2010 року.

З 2012 року Ісхат Юрійович очолює футбольний клуб СК „Коростень”, який є щорічним переможцем чемпіонатів та Кубку Житомирської області з футболу.

З 2018 року став Президентом футбольного клубу „Мал”, який у тому ж році став володарем Кубку Житомирської області з футболу серед чоловічих команд. Він активний учасник руху ветеранів фізичної культури і спорту, суддя національної категорії з баскетболу, обслуговує всеукраїнські змагання з баскетболу у якості комісара суперліги. Був нагороджений відзнакми „За заслуги” ФСТ „Україна”, „Відмінник фізичної культури і спорту України” та „За заслуги перед містом”.

Хошаба Ісхат Юрійович зробив вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста Коростеня, Житомирської області та України.

Рішенням тридцять третьої сесії Коростенської міської ради VІІ скликання від 29.08.2019 р. №1571 Хошабі Ісхату Юрійовичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Коростень».

Чат-бот Гаряча лінія