Всеукраїнські змагання з танцювального спорту «Квітневий вальс» знову в Коростені

14 Квітня 15:57

У теплі  та квітучі вихідні квітня  Коростень зустрічав учасників Всеукраїнських змагань з танцювального спорту «Квітневий вальс». Триста учасників, триста сердець, триста яскравих талантів передали вболівальникам та глядачам своє душевне тепло, грацію, гармонію та витонченість рухів.

Підтримати та нагородити учасників, побачити феєричне дійство змагань завітали народний депутат України Володимир Арешонков та міський голова Володимир Москаленко.

«Вже не вперше ми зустрічаємо «Квітневий вальс» в Коростені – свято грації, краси, талантів. Ми розуміємо, що не на часі влаштовувати такі свята, але дякуючи нашим захисникам, ми з вами сьогодні маємо можливість відчути радість, відпочити душею та споглядати чудове дійство мистецтва. Ми розуміємо, що життя продовжується, продовжується майбутнє нашої України в таких неперевершених талантах», – вітаючи учасників, вболівальників та гостей наголосив міський голова Володимир Москаленко.

Дякуємо організатору дійства, керівнику танцювального клубу «Мрія» Володимиру Ніколайчуку. Саме завдячуючи його ініціативі всі, хто є шанувальниками танцювального мистецтва, змогли побачити яскраві та палкі виступи  учасників змагань.