Волейбольні двобої у рамках Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» ІІІ районного етапу відбулися

12 Квітня 15:57

Урочисте відкриття ІІІ районного етапу Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» відбулося цієї п’ятниці у Коростені на базі Дитячо-юнацької спортивної школи (дівчата) та Поліському ліцеї Ушомирської громади (хлопці). Це стало по-справжньому захоплюючою подією для учасників та гостей змагань. Фінальні поєдинки з волейболу серед дівчат та юнаків відзначилися запальним драйвом гравців та  вболівальників, безкомпромісною боротьбою команд за перемогу.

Розділити приємну подію з учасниками змагань та нагородити переможців прибули заступник міського голови Коростенської міської територіальної громади Олександр Синицький та заступник начальника Коростенської військової адміністрації Володимир Сивко.

Переможці змагань ІІІ  районного етапу  Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» захищатимуть честь  Коростенського району на обласних змаганнях з волейболу – команда Овруцького ліцею імені Андрія Малишка Овруцької громади (юнаки) та команда Жеревецького ліцею Лугинської громади (дівчата).

Разом до перемоги.