Виїзди по селах, які увійшли до Коростенської територіальної громади

18 Лютого 14:00

Працівниками Коростенського міського центру соціальних служб продовжують здійснюватись виїзди по селах, які увійшли до Коростенської територіальної громади.
18 лютого 2021р. директор центру Олександр Микитчук та фахівець із соціальної роботи Михайло Волківський здійснили виїзд до Кожухівського старостинського округу, з метою відвідування опікунських сімей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Під час відвідування сімей проводились профілактичні бесіди щодо створення належних умов проживання, виконання батьками батьківських обов’язків, недопущення надзвичайних подій. Наголошується на посиленні контролю з боку батьків, за перебуванням дітей на вулиці, з метою недопущення їх до протиправних та хуліганських дій.
В разі не виконання батьками батьківських прав може призвести батьків до адміністративної відповідальності.
Ознайомлювалися з номерами телефонів служб звернення в разі потреби.
Шановні батьки! Приділяйте більше часу вихованню своїх дітей, цікавтесь їх дозвіллям та колом спілкування.