Призначення голови Коростенської РДА – Юрія Тарасюка

18 Лютого 13:16

Нова територіальна реформа вносить корективи практично у всі сфери нашого життя. Відповідно до неї м. Коростень став центром великого Коростенського району, об’єднавши північну частину Житомирської області. До його складу увійшли: Коростенський, Малинський, Народицький, Овруцький, Олевський та Лугинський райони, 13 територіальних громад.
Сьогодні в приміщенні Коростенської районної ради голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко офіційно представив голову районної державної адміністрації – Тарасюка Юрія Володимировича.
Міський голова Володимир Москаленко від імені Коростенської територіальної громади привітав Юрія Володимировича з призначенням на посаду та зазначив, що голова Коростенського району має правильне управлінське бачення перспективних шляхів розвитку об’єднаних територій, готовий наполегливо і відповідально працювати задля добробуту мешканців громади.