Вітання колективу КП «КоростеньМедіа» з Днем журналіста

4 Червня 12:00

Напередодні професійного свята міський голова Володимир Москаленко привітав колектив КП «КоростеньМедіа» з Днем журналіста.

Коростенські працівники засобів масової інформації є еталонним прикладом професійного журналіста далеко за межами нашої області. Для нас вони авторитетне і об’єктивне джерело актуальної інформації, важливих подій в громаді та світі. До думки наших журналістів прислухаються, зважають на їх бачення суспільних проблем, радяться та просять про допомогу. На КП "Коростень Медіа" працюють професіонали своєї справи, самовіддані патріоти нашої малої Батьківщини, активні, творчі і неординарні особистості.

Щиро вітаємо наших журналістів зі святом, бажаємо цікавих сюжетів, нових ідей, натхнення, добробуту, професійного зростання і особистого щастя.