Особистий прийом громадян міським головою Володимиром Москаленком

4 Червня 11:57

Відбувся особистий прийом громадян міським головою Володимиром Москаленком. Сьогодні 10 індивідуальних і 4 колективних звернень. Прохання з працевлаштування, з примусового виселення сусіда, який довго не приїжджає в Коростень, образи на сусідів, на рідну сестру, на батька 5-ох дітей, виділення житла, надання дозволу на будівництво та встановлення індивідуального опалення, ремонт будинків постраждалих через сусідську недбалість, вирішення конфлікту з обленерго, допомога в облаштуванні водовідведення від будинків, тощо. Найемоційніші відвідувачі – батьки і вчителі з с.Берестовець та Ходаки, які турбуються за долю Ходаківської загальноосвітньої школи, що в рамках нового закону про освіту потрапляє під реорганізацію. Міська влада робить все можливе, аби навчання для кожного учня нашої громади було якісним і доступним, педагоги отримували гідну заробітну плату, а батьки були впевнені в безпеці своїх дітей та в перспективному майбутньому для своїх малюків. Остаточне рішення буде прийнято депутатами на сесії міської ради після детального вивчення.
Кожне сьогоднішнє звернення перебуває під особистим контролем міського голови до вирішення проблеми.