Топ теги:
Попередження

Відзначення Міжнародного дня волонтерів

5 Грудня 16:29

5 грудня в конференц-залі Палацу культури імені Т.Г.Шевченка відбулася зустріч представників влади з волонтерами Коростенської міської територіальної громади до Міжнародного дня добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (або Міжнародний день волонтерів).

Почався захід вшануванням пам’яті загиблих воїнів та цивільних громадян хвилиною мовчання, які віддали своє життя за незалежність та розквіт нашої України.

«Те, що сталося з 24 лютого 2022 року і продовжується по сьогоднішній день – це щось неймовірне. Це ще раз підтверджує, що народ України незламний, народ України перемогти неможливо. Близько 2 тис людей призовного віку з Коростенської громади захищають наш спокій на передовій. В той час як в тилу відбувається колосальна підтримка тих, хто цього потребує, відбувається об’єднання бізнесу і влади заради однієї мети – спокій наших жителів. Всі ми також стали свідками того, як об’єднання довкола однієї мети приносить ефективні результати.» – міський голова Володимир Москаленко.

«Говорячи про волонтерів зараз, треба згадати 2014 рік, адже становлення тої державності, яка є сьогодні, відбулась завдяки потужній підтримці волонтерів, тому що забезпечення армії України тоді було мінімальним та незначним.» – народний депутат ВРУ Володимир Арешонков.

Юлія Гаєвська, голова Коростенської районної ради, зазначила, що волонтерський рух Коростенської громади є потужною, дружньою силою, яка доводить, що будь-які неосяжні справи можна втілити в реальність.

Голова громадської організації «Асоціація «Рада керівників» підприємств та організацій міста Коростеня, Руслан Дідківський, привітав волонтерів громади з побажанням здоров’я, натхнення та української перемоги.

Волонтери Коростенської міської територіальної громади були нагороджені подяками міського голови, народного депутата Володимира Арешонкова, Житомирської обласної державної адміністрації та «Асоціації «Рада керівників» підприємств та організацій міста Коростеня».

Також, на заході був присутній наймолодший представник волонтерів Коростенської громади – син волонтерки Тетяни Кереселідзе, співзасновниці БФ «Відважні», якому сьогодні виповнився 1 рік. Вітаємо родину, маленького Захарчика з Днем народження і нехай йому завжди усміхається доля.

 

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія