Відкрито реєстрацію на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок з сільської місцевості TalentA-2023.

26 Травня 16:23

Програма допоможе учасницям отримати доступ до інформації, яка б допомогла їм забезпечити життєздатність власного бізнесу в умовах війни відповідно до практик сталого розвитку, а також надасть їм можливість виграти грант на суму 220000 грн. для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад.

Для участі у Програмі TalentA-2023 допускаються жінки, які відповідають таким критеріям участі:

• постійно працює в, і/або є власницею/ співвласницею сільськогосподарського виробництва (незалежно від форми власності), яке офіційно зареєстроване і здійснює діяльність в агросекторі не менше одного року;
  • жінка, або сільськогосподарське виробництво, на якому вона працює, є власницею або співвласницею, зареєстровані у населеному пункті України з чисельністю населення не більше 10000 осіб.

Сукупний грантовий фонд програми для розвитку жіночого фермерства та зміцнення сільських громад під час війни складає понад 1 млн. грн.

Прийом заявок на участь у програмі триває до 30 травня 2023 року. Для цього необхідно зареєструватися за посиланням: bit.ly/3mENlqf

Питання e-mail: talenta@bard.cv.ua