Топ теги:
Попередження

Продовжується реалізація проекту щодо дослідження участі громадськості у процесах прийняття рішень у громадах в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

12 Травня 10:58

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» з метою дослідження участі громадськості у процесах прийняття рішень органами місцевого самоврядування планує протягом  8–26 травня відвідати 10 громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Житомирській області (Ємільчинську, Звягельську, Любарську, Чуднівську, Коростенську, Хорошівську, Гришовецьку, Тетерівську. Іршанську, Черняхівську).

Під час візиту заплановано провести консультативно-презентаційну зустріч з мешканцями 10 громад та фокус-групові дослідження в кожній громаді. Цільова аудиторія – активні мешканці громад, особи з інвалідністю, представниками громадських об’єднань осіб з інвалідністю, ВПО та представниками місцевих органів влади.

В ході дослідження будуть проводитися анкетування серед мешканців громад, органів місцевої влади та місцевих інститутів громадянського суспільства щодо залучення громадськості до процесів прийняття владних рішень, за результатами якого буде здійснено аналіз отриманої інформації, виявлення проблемних питань і винайдення шляхів їх врегулювання.

Якщо ви мешканець вищезазначених громад запрошуємо вас долучитися до участі в заходах в межах проєкту (адвокаційний захід та фокус-групові дослідження), які відбудуться:

15 травня 2023 року – фокус-групове дослідження в Коростенській громаді Житомирської області

 

Посилання на анкету для попередньої реєстрації на:

  1. консультаційно-презентаційну зустріч щодо методології та завдань проєкту на обласному рівні в місті Житомир

https://docs.google.com/forms/d/1XbfR9F1Pw4mlwzbsz4uUEe9JjeMLK11uxJ1vvfLN724/viewform?fbclid=IwAR3O7bQhDwUIIWrq7RXxLauqsQ8cB5KA9cYbNHDeAi90d1ighxxYD1b50iI&edit_requested=true

 

  1. фокус-групові дослідження в цільових громадах Житомирської області

https://docs.google.com/forms/d/1xge7yYQQ_URap-IqOclEmsPSFBaURX4soNn37etHTxE/viewform?fbclid=IwAR1UdPi9Jv5EaYes7Ais7qPzh2qOTJ5o4mhfWJDLMAkZtk1k6uw1S1WMwIQ&edit_requested=true

 

Чат-бот Гаряча лінія