Відкриття реконструйованого приміщення приймального відділення екстренної медичної допомоги

1 Жовтня 14:51

Сьогодні в Коростені відбулось відкриття реконструйованого приміщення приймального відділення екстренної медичної допомоги. В заході взяли участь перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко, голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко, перший заступник міського голови Коростенської МТГ Володимир Вигівський, голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк, керівництво та медичні працівники КНП «Коростенська ЦМЛ КМР».
Реконструкція частини приміщень першого та підвального поверхів хірургічного комплексу в приймальне відділення стало можливим за співфінансування з місцевого бюджету. Придбано і встановлено томограф вартістю 11970 тис.грн., ренген апарат – 4850,0 тис.грн., системи ультразвукової діагностичної – на 1820,00 тис.грн., ангіограф – 23355,00 тис.грн., з них виділено коштів Коростенської територіальної громади – 7000,00 тис.грн.
У приймальному відділенні знаходяться оглядові, консультативні та процедурно-перев’язувальні кімнати, приміщення з ліжками тимчасового перебування пацієнтів та лабораторія термінових аналізів.
Сучасне приймальне відділення значно покращить надання медичної допомоги коростенцям та мешканцям приєднаних територій. Повноцінний запуск роботи приймального відділення екстреної медичної допомоги відбудеться після остаточного налаштування медобладнання та завершення навчання медичних працівників.