День вчителя в Коростенській громаді

1 Жовтня 14:46

Цього року свято Дня вчителя припадає на 3 жовтня, тому напередодні освітян Коростенської територіальної громади привітали представники міської і районної влади, депутати та гості урочистого заходу.

День вчителя стосується не лише вчителів, а й усіх, хто працює у системі освіти: педагоги, вихователі, технічний персонал та працівники, які допомагають реалізовувати освітні потреби. Цього святкового дня немає жодної людини, яка б не згадувала своїх вчителів теплими словами подяки за настанови та знання.
Вчитель завжди відігравав важливу роль в історії українського суспільства. Вони були на «передовій» у складні часи становлення нашої держави, так і під час останніх двох років, коли пандемія внесла зміни у життя кожного. Вчителі стали прикладом для нас усіх, бо відстояли право дітей отримувати освіту, швидко підлаштувались до умов та почали використовувати сучасні технології, щоб навчати дітей дистанційно. Педагоги з розумінням поставились до прохання про вакцинацію, щоб освітні заклади працювали та були безпечними для наших дітей.
Ми щиро пишаємось нашими освітянами, гордимось результатами ЗНО наших випускників і переможцями олімпіад. Цінуємо вашу відданість, професійність та самовіддачу.