Відбувся дерунярський благодійний ярмарок за участю представників сфери культури громади

9 Вересня 9:26
8 вересня, з метою проведення дерунярського благодійного ярмарку працівники відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради, міського Палацу культури ім.Тараса Шевченка, міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького, Публічної бібліотеки, туристично-культурного інформаційного центру успішно організували локацію “Древлянські деруни”. До участі в благодійному заході активно долучилися представники Михайлівського, Холосненського, Новаківського, Васьковицького, Каленського, Сарновицького, Малозубівщинського будинків культури, клубів сіл Шатрище, Нивки, Злобичі, Розтяжин, Бехи, Хотинівка, які здійснили свій колоритний внесок  у створення незабутньої окраси всього дійства.
Кошти від продажу дерунів і традиційних страв будуть передані на потреби ЗСУ.