Топ теги:
Попередження

Бібліотекарі запрошують до благодійності

5 Вересня 14:27
5 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний день благодійності, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 2013 році.
І саме зараз в Україні є великий запит на надання благодійної допомоги. Адже, ми опинилися в умовах,коли наша держава Україна перебуває у жахливій ситуації гарячої фази війни, розв’язаної російським агресором. Попри те, що для кожного його особисті проблеми та неприємності знаходяться на першому плані, українці мають унікальну внутрішню потребу — безкорисливо допомагати іншим, нічого не очікуючи у відповідь. Таку допомогу прийнято називати благодійністю, і більшість з нас радо долучаються до неї. Не є виключенням і маленькі користувачі  бібліотеки-філії №2 Публічної бібліотеки Коростенської МТГ, які з великим ентузіазмом організувалися в бібліотечний блокпост. Ми дуже пишаємося нашими активістами та вдячні усім, хто долучився до збору коштів. А також запрошуємо усіх охочих внести і свій вклад для перемоги України над  окупантом.
Що ви можете зробити? Приносьте непотрібну білу тканину до бібліотек міста (тільки натуральні матеріали) та долучайтеся до плетіння маскувальних сіток. А ще у нашій книгозбірні Ви може завжди придбати браслет, намисто, обереги за символічну плату, усі гроші будуть використані на потреби наших захисників.
 Творімо тільки добрі справи і ми обов’язково переможемо разом!
Бібліотека-філія №2 Публічної бібліотеки Коростенської МТГ, вул.Поліської Січі, 37 (колишня вул.Пролетарська), м.Коростень.
тел.+380 4142 50060
Чат-бот Гаряча лінія