Відбулася рада при директорі Публічної бібліотеки Коростенської МТГ

16 Лютого 15:20

16 лютого 2023 року в центральній міській бібліотеці відбулася рада при директорі «Базові орієнтири діяльності та розвитку ПБ Коростенської МТГ у 2023 році».

Заступник директора ПБ Коростенської МТГ Галина Примак акцентувала увагу на викликах, що стоять перед бібліотеками  у сьогоднішніх реаліях.

Методисти  ПБ КМТГ Світлана Коржук, Тетяна Примаченко, Ганна Зігунова у своїх виступах  наголосили, що  за умов воєнного стану бібліотеки- це відкриті і доступні для усіх простори, безкоштовні центри інформації, освіти, самореалізації, дозвілля, приміщення для спільної роботи і творчості, а ще -реабілітаційні центри для зняття напруження та психологічної допомоги постраждалим внаслідок війни засобами книги та читання.

Марина Пославська, бібліограф ПБ КМТГ, вказала на основні напрямки бібліографічної діяльності бібліотек, акумуляції та популяризації інформації краєзнавчого характеру.

Виступаючі звернули увагу присутніх і на територіальну клієнтоорієнтовність як фактор підвищення надання культурних послуг мешканцям громади, формування духу співпраці, бути центрами неформальної освіти, реалізаторами громадських ініціатив.

Питання,  розглянуті під час ради при директорі, допоможуть фахівцям бібліотек трансформувати свої заклади у місця концентрації інформаційних ресурсів та центри локальної ідентичності громади.

Сьогодні, у День Єднання, будьмо єдині у думках, справах та патріотичних почуттях до України. Наближаємо Перемогу разом!