Про підсумки роботи Публічної бібліотеки Коростенської МТГ за 2022 рік

10 Лютого 10:06

9 лютого, у читальній залі центральної бібліотеки ПБ Коростенської МТГ за участю заступника міського голови Наталії Чижевської, начальника відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради Ольги Козаченко, директорів школи мистецтв ім. А.Білошицького і палацу культури ім.Т.Шевченка Володимира Демиденка та Володимира Желєзка відбулася підсумкова нарада бібліотечних працівників. Нарада  проходила у формі хакатону єдності під назвою «Синергія орієнтацій: діяльність Публічної бібліотеки  Коростенської МТГ в умовах війни».

Учасники зібрання прослухали тематичні виступи спеціалістів: «Бібліотеки ПБ Коростенської МТГ- мешканцям громади: діємо, творимо, гуртуємось»- Галина Примак, заступник директора ПБ; «Консолідація мешканців Коростенської МТГ засобами книги та читання в умовах сучасних викликів»- Світлана Коржук , провідний методист ПБ; «Книга як інформаційна зброя: актуалізація бібліотечних фондів в реаліях сьогодення» – Алла Красновська, методист ПБ.

Кожен із виступаючих цікаво та інформативно доніс до слухачів головні тези про роботу бібліотечних закладів під час війни.

Директор ПБ Коростенської МТГ Галина Боцман подякувала кожному фахівцю нашої бібліотечної спільноти за стійкість, професійне виконання своїх обов’язків в умовах сучасних викликів та утримання позицій на культурно-інформаційному фронті, підтримку морального стану жителів громади засобами книги та читання. Заступник міського голови Наталія Чижевська відзначила патріотично налаштований настрій у колективі ПБ Коростенської МТГ, який бібліотекарі поширюють серед коростенців через соціокультурну діяльність.

Всі учасники заходу мають надію, що 2023 рік буде успішнішим та сприятливішим у діяльності, принесе нашій Україні Перемогу!