Топ теги:
Попередження

Вибір майбутньої професії – це дуже важливий крок

4 Лютого 6:36

 
Навчаючись у випускних класах, кожен підліток стикається з проблемою вибору професії. Вибір майбутньої професії – це дуже важливий крок, адже обравши своє ремесло, людина фактично обирає свою майбутню долю. Після тривалої перерви, пов’язаної з довготривалим карантином, фахівці з профорієнтації радо відгукнулись на запрошення класного керівника 10-го класу Миколи Савчука.
Саме тому, аби сприяти професійному самовизначенню учнів вчора, 1 лютого, спеціалісти Коростенського міського центру зайнятості, провели профорієнтаційний урок у Коростенській міській школі-гімназії №2 імені В. Сингаївського.
Начальник відділу активної підтримки безробітних Людмила Бондарчук, ознайомила школярів з інформацією про ринок праці та варіанти розвитку кар’єри у різних галузях,також розповіла про безкоштовний додаток у системі Android, профорієнтаційну програму.
Провідний фахівець з профорінтації Тамара Трихліб провела тестування за методико Клімова та Голланда, завдяки якій учні можуть поринути у світ професій, пізнати себе та звірити свої професійні наміри.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія